EST: Suveülikooli kogemuslugu – Egle-Riin

Kas Sina oled juba jõudnud kandideerida Net Groupi Suveülikooli? Kandideerimine on avatud veel vaid mõned päevad, 1. maini!

Loe meie möödunud aasta Suveülikooli osaleja Egle-Riini kogemust:

 

Hei-hei! Mina olen Egle. Olen lõpetanud TTÜ informaatika eriala ja töötan hetkel Net Groupis Java nooremarendajana. Viimasel ajal on see pigem asendunud full-stack arendusega. 🙂 Suureks kireks on mul tantsimine – sinna kaob ka enamus vabast ajast. Kui mõni hetk veel üle jääb, käin teatris ja reisimas.

Mis ajendas sind Net Groupi Suveülikooliga liituma?

Net Groupi Suveülikooliga liitusin sellepärast, et lisaks praktikale on võimalus jääda siia ka tööle. See oli minu põhieesmärgiks – töötada koos suurepäraste inimestega väga huvitavates ning erinevates projektides ja ennast mitmekülgselt edasi arendada.

Mida uut õpetas sulle Suveülikool?

Suveülikoolis nägin peamiselt, kuidas päriselus asjad käivad. Sai hea ülevaate, mida ja kuidas Net Groupis tehakse ning kuidas näeb välja ka tavaline tööpäev.  Lisaks sai juurde nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi valdkondades (testimine, .NET, projektijuhtimine), millega varem ei olnud nii palju kokku puutunud.

Kirjelda mõnda eredamat või toredamat seika Suveülikoolist

Kogu Suveülikool oli väga lahe ja meeldejääv kogemus. Siin sai näha enda ümber rõõmsaid ja innukaid inimesi ning tunda esimesest hetkest peale, et oled õiges kohas.

Kas soovitaksid osalemist ka teistele tudengitele?

Kindlasti!

 

Loe lisa Suveülikooli kohta meie koduleheküljelt ja tutvu ka Facebooki üritusega!

Näeme Suveülikoolis!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.