e-kaubanduse lahendus

TARISTU LAHENDUSED

Vajate põhjalikke terviklahendusi energia-, vee-, kaugkütte- ja jahutussüsteemide, jäätmekäitluse valdkonna kliendisuhete ja äriprotsesside juhtimiseks ning arvete jälgimiseks? Meil onvajalikud oskused teie äri arendamiseks. Meie lahendused põhinevad spetsiaalselt välja arendatud tarkvaralahendusel Synerall.

Meil on rahulolevaid kliente Baltimaades, Ühendkuningriikides ja Põhjamaades.

Taristu lahendused

TUTVU MEIE LOODUD LAHENDUSTEGA

Vihreä Älyenergia Oy

Vihreä Älyenergia on Soome turul tegutsev ettevõte, mis tegeleb rohelise energia müügiga. Net Group Nordicu ja Syneralli platvormi abil loodi neile lahendus, mis on skaleeritav ja sobiv just kasvavatele energiaettevõtetele. Selle tulemusena kasutab Vihreä Älyenergia modernset platvormi, mis toetab nende äritegevust 24/7.

Estfeed Andmejagamisplatvorm

Estfeed on andmejagamisplatvorm, mis aitab efektiivselt majandada kasutajate energiatarbimisega seotud andmeid. Net Group aitas Estfeedil arendada lõpptarbijale suunatud pilootrakendusi, mille abil saab kasutaja oma tarbimisega seotud andmeid analüüsida.

Imatra Elektri Arveldus- ja Iseteenindusportaal

Väga kerge väljanägemisega ja sujuvate animatsioonidega single-page lehe taga on tark Syneralli rakendus, mis näitab igale kliendile personaliseeritud andmeid ja aitab kiiresti eesmärgile jõuda. Syneralli kasutuselevõtu tulemusena on Imatra Elekter oma efektiivsust 25% tõstnud.