e-kaubanduse lahendus

E-ÄRI

Iga äri on tänapäeval e-äri. Teame, kuidas lahendada ka suurimaid väljakutseid – näiteks suudame pakkuda 24/7 toimivad klienditeenindusportaale, terviklike iseteenindusportaale telekomi ettevõtetele, online piletimüügi lahendusi ning äriprotsesside Industry 4.0 lahendusi.

Meie kliendid kasutavad edukaid e-poodide lahendusi Põhjamaades ja Pärsia lahe piirkonnas.

e-Äri

TUTVU MEIE LOODUD LAHENDUSTEGA

Toyota Balticu Maaletoojate Infosüsteem

Net Group ja Toyota Baltic on olnud pikaajalised koostööpartnerid juba üle kümne aasta. Oleme loonud neile käepärased vahendid nii müügiks kui ka järelteenuste pakkumiseks. Kui varasemalt kulus Toyota Balticus andmesisestuseks kaks nädalat, siis nüüd võtab see vaid kaks sekundit.

Mandatum Life’i Elukindluse Müügiportaal

Mandatum Life’i sooviks oli luua uus elukindlustuse müügiportaal. Koostöös Net Groupiga arendati lahendus, mille nimeks on Term Life Online. Term Life Online’i eesmärgiks on lihtsustada taotluse esitamise protsessi, automatiseerida sõlmimisprotsessi ja käivitada iseteeninduse näol uus müügikanal.

ERGO Kindlustuse Müügiportaal

ERGO kindlustus vajas erinevate kindlustustoodete müümiseks müügiportaali. Koostöös Net Groupiga loodi ERGO e-kontor, mille abil on kindlustustoote valimise ja kindlustuslepingu sõlmimise protsess nüüd kiirem, mugavam ja odavam.

Telia Eesti Veebipood

Telia Eesti on olnud Net Groupi pikaajaline partner juba üle 10 aasta. Üheks viimaseks projektiks on olnud uue kasutajasõbraliku e-poe loomine. Uuendatud e-pood vastab kõigile nõuetele ja on mugavalt kasutatav kõikides seadmetes.