e-kaubanduse lahendus

Oleme oma töös


perfektsionistid

Meie eesmärgiks on aidata alustada ja arendada oma klientide äri ning viia see uuele tasemele. Meie olemasolevad kliendid EMEA regioonis kinnitavad, et oleme selles parimad.

Meid eristab konkurentidest kolme olulise komponendi tasakaalustatud kombinatsioon. Nendeks on kliendi vajadustest arusaamine ja nendele reageerimine, suurepärased tehnilised oskused ning võimekus kliendi ärile kiirelt lisandväärtust pakkuda.

Oleme eksperdid kuues valdkonnas – e-Haridus, e-Juhtimine, e-Kaubandus, Finants ja Kindlustus, Taristu Lahendused ning Integratsioonid.

TUTVU MEIE LOODUD LAHENDUSTEGA

Toyota Balticu Maaletoojate Infosüsteem

Net Group ja Toyota Baltic on olnud pikaajalised koostööpartnerid juba üle kümne aasta. Oleme loonud neile käepärased vahendid nii müügiks kui ka järelteenuste pakkumiseks. Kui varasemalt kulus Toyota Balticus andmesisestuseks kaks nädalat, siis nüüd võtab see vaid kaks sekundit.

Mandatum Life’i Elukindluse Müügiportaal

Mandatum Life’i sooviks oli luua uus elukindlustuse müügiportaal. Koostöös Net Groupiga arendati lahendus, mille nimeks on Term Life Online. Term Life Online’i eesmärgiks on lihtsustada taotluse esitamise protsessi, automatiseerida sõlmimisprotsessi ja käivitada iseteeninduse näol uus müügikanal.

Rahvusvaheline Kriminaalkohus

Net Groupi eesmärk oli optimeerida kohtu töövoogu läbi täiustatud kasutajakogemuse ja uuendatud kasutajaliidese. Projekti jooksul standardiseeriti visuaalid ja loogika kõikides osakondades. Vajadus käsitsi andmesisestuse järgi vähenes ja üldine tööefektiivsus kasvas.

Saku Metalli Töölaud

Net Groupi ja Saku Metalli koostöös sündis tootmise töölaud, mille abil saab ettevõte töötajate vahel ülesandeid jaotada, tootmisprotsessi monitoorida ning tootmise planeerimiseks ja ümberkujundamiseks sisendit anda.

Vihreä Älyenergia Oy

Vihreä Älyenergia on Soome turul tegutsev ettevõte, mis tegeleb rohelise energia müügiga. Net Group Nordicu ja Syneralli platvormi abil loodi neile lahendus, mis on skaleeritav ja sobiv just kasvavatele energiaettevõtetele. Selle tulemusena kasutab Vihreä Älyenergia modernset platvormi, mis toetab nende äritegevust 24/7.

Estfeed Andmejagamisplatvorm

Estfeed on andmejagamisplatvorm, mis aitab efektiivselt majandada kasutajate energiatarbimisega seotud andmeid. Net Group aitas Estfeedil arendada lõpptarbijale suunatud pilootrakendusi, mille abil saab kasutaja oma tarbimisega seotud andmeid analüüsida.

E-Koolikott

Net Groupi ja Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös loodi e-Koolikott, mis on maailma digihariduse maastikul ainulaadne. Portaal toob kokku õppematerjalid erinevatest keskkondadest ning võimaldab neid kõigil seotud osapooltel kasutada.

ERGO Kindlustuse Müügiportaal

ERGO kindlustus vajas erinevate kindlustustoodete müümiseks müügiportaali. Koostöös Net Groupiga loodi ERGO e-kontor, mille abil on kindlustustoote valimise ja kindlustuslepingu sõlmimise protsess nüüd kiirem, mugavam ja odavam.

Telia Eesti Veebipood

Telia Eesti on olnud Net Groupi pikaajaline partner juba üle 10 aasta. Üheks viimaseks projektiks on olnud uue kasutajasõbraliku e-poe loomine. Uuendatud e-pood vastab kõigile nõuetele ja on mugavalt kasutatav kõikides seadmetes.

Kohtute Infosüsteem

Net Groupi arendatud kohtusüsteemi juurutamine parandas Eestis kohtuasjade lahendamise tõhusust kuni 20 korda. Kohtumenetluse kiiruse osas hoiab Eesti Euroopas teist kohta.

Courtal e-Kohtu Lahendus

Arenenuim e-kohtute infosüsteem COURTAL võimaldab kasutajatel internetis nõudeid esitada, kohtumenetlustes üle veebi osaleda ja kohtuasju tõhusamalt hallata.

East Capitali Integratsioonilahendused

East Capital on ülemaailmne varahalduse ja investeerimisega tegelev ettevõte. East Capital on nüüdseks üks Net Groupi pikaajalisemaid partnereid väljaspoolt Eestit, esialgu valiti meid oma IT partneriks, et arendada oma äri alustalaks olevat investeerimisportaali.

Advokatuuri Eksamikeskkond

Eesti Advokatuur ja Net Group lõid modernse paberivaba süsteemi, mille abil tulevased advokaadid eksameid läbivad. Loodud süsteem on märkimisväärselt vähendanud vaeva ja paberimajandust, mis siiani eksamite korralduse alla on läinud.

Imatra Elektri Arveldus- ja Iseteenindusportaal

Väga kerge väljanägemisega ja sujuvate animatsioonidega single-page lehe taga on tark Syneralli rakendus, mis näitab igale kliendile personaliseeritud andmeid ja aitab kiiresti eesmärgile jõuda. Syneralli kasutuselevõtu tulemusena on Imatra Elekter oma efektiivsust 25% tõstnud.