Suveülikool 2018


tutvustus

Net Groupi selleaastane Suveülikool toimub 18. – 22. juunil 2018 Net Groupi kontoris aadressil Lelle 22, Tallinn. Oodatud on tulevased arendajad ja testijad, kes soovivad näha, kuidas töö päriselt tehnoloogiaettevõttes toimub. Pane tähele, et kandideerimistähtaeg on 1. mail.

Kandideeri Suveülikooli kui:
  1. oled huvitatud arendaja tööst (.NET, Java, Front-End),
  2. oled huvitatud testija tööst;
  3. tahad oma teadmisi edukas tarkvaraarendusfirmas proovile panna;
  4. soovid saada praktilisi teadmisi ja kogemusi.

Alates 2012. aastast toimub meil traditsiooniliselt igal suvel Net Groupi Suveülikool, mille eesmärk on luua hakkajatele tudengitele võimalus alustada erialast karjääri meie professionaalide käe all. Lisaks saavad parimad võimaluse sooritada nii lühi- kui pikaajalist tasustatud suvepraktikat. Praktika edukal läbimisel on võimalus jätkata juba töösuhet, sõltuvalt õppevormist ja koolikoormusest, kas põhi- või osalise koormusega.

Suveülikool on üks nädal intensiivset teoreetilis-praktilist õpet ning teine nädal iseseisvat tööd. Peale esimest nädalat antakse õpilastele ülesanne iseseisvaks lahendamiseks, mis pärast valmimist kantakse ette komisjonile. Lahenduse nutikusest ja esitlusoskusest sõltub edasine, pikemale tasustatud praktikale jäämise võimalus.

Suveülikooli programm on eestikeelne.

Meie Suveülikooli eeliseks on personaalne lähenemine. Osalejate arv ei ole suur ning me jõuame tegeleda iga osalejaga personaalselt. Samuti pakume pikemale praktikale jäämisel isiklikku mentorit meie kogenud spetsialistide hulgast.

Tasustamine. Suveülikooli teoorianädalal osalemist ning iseseisva ülesande lahendamise aega ei tasustata ja selleks perioodiks sõlmime osalejatega praktikalepingud, mis tähendab, et ka lühema praktikaperioodi sooviga osalejate praktika saab tehtud. Ülesande eduka lahendamise järel on võimalus jääda praktikale suve lõpuni ning tasu on sel perioodil täiskoormuse puhul 700 eurot kätte.

Vaata ka Net Groupi Suveülikooli Faceooki lehte.