suveülikooli


tutvustus

Net Groupi järgmine Suveülikool toimub 2019. aasta suvel. Kandideerimine Suveülikooli algab 2019. aasta märtsis, hoia meie tegemistel värskeima info saamiseks silma peal!

Alates 2012. aastast toimub meil traditsiooniliselt igal suvel Net Groupi Suveülikool, mille eesmärk on luua hakkajatele tudengitele võimalus alustada erialast karjääri meie professionaalide käe all. Lisaks saavad parimad võimaluse sooritada nii lühi- kui pikaajalist tasustatud suvepraktikat. Praktika edukal läbimisel on võimalus jätkata juba töösuhet, sõltuvalt õppevormist ja koolikoormusest, kas põhi- või osalise koormusega.

Suveülikool on üks nädal intensiivset teoreetilis-praktilist õpet meie kontoris ning teine nädal iseseisvat tööd. Peale esimest nädalat antakse õpilastele ülesanne iseseisvaks lahendamiseks, mis pärast valmimist kantakse ette komisjonile. Lahenduse nutikusest ja esitlusoskusest sõltub edasine, pikemale tasustatud praktikale jäämise võimalus. Suveülikooli programm on eestikeelne.

Meie Suveülikooli eeliseks on personaalne lähenemine. Osalejate arv ei ole suur ning me jõuame tegeleda iga osalejaga personaalselt. Samuti pakume pikemale praktikale jäämisel isiklikku mentorit meie kogenud spetsialistide hulgast.

Tasustamine. Suveülikooli teoorianädalal osalemist ning iseseisva ülesande lahendamise aega ei tasustata ja selleks perioodiks sõlmime osalejatega praktikalepingud, mis tähendab, et ka lühema praktikaperioodi sooviga osalejate praktika saab tehtud. Ülesande eduka lahendamise järel on võimalus jääda tasustatud praktikale suve lõpuni.

Oled hea kandidaat meie Suveülikooli kui:
1. oled huvitatud tarkvaraettevõttes töötamisest;
2. tahad oma teadmisi edukas tarkvaraarendusfirmas proovile panna;

3. soovid saada praktilisi teadmisi ja kogemusi.

Infost jäi väheks? Loe lisa meie blogist:

1. Mida Suveülikool endast täpsemalt kujutab?

2. Heleriini Suveülikooli kogemuslugu