suveülikool 2019


kandideerimine alanud!

Kandideerimine Net Groupi Suveülikooli 2019 on juba alanud!

Alates 2012. aastast toimub traditsiooniliselt igal suvel Net Groupi Suveülikool, mille eesmärk on pakkuda hakkajatele tudengitele võimalus alustada erialast karjääri meie professionaalide käe all. Lisaks saavad parimad võimaluse alustada tasustatud suvepraktikat. Praktika edukal läbimisel pakume võimalust jätkata juba meeldivat töösuhet, sõltuvalt koolikoormusest, kas põhi- või osalise koormusega.

Suveülikooli ülesehitus on esmalt üks nädal intensiivset teoreetilis-praktilist õpet meie kontoris ja teine nädal iseseisvat tööd. Eduka läbimise puhul pakume terveks suveks põnevat tasustatud praktikat.

Peale esimest nädalat antakse õpilastele ülesanne iseseisvaks lahendamiseks, mis pärast valmimist esitletakse mentoritele. Lahenduse nutikusest ja ettekandest selgub edasine, pikemale tasustatud praktikale jäämise võimalus. Suveülikooli programm on eestikeelne.

Net Groupi praktika eeliseks on personaalne lähenemine ja kaasamine reaalsetesse projektidesse. Osalejate arv ei ole suur ning tegeleme iga osalejaga personaalselt. Praktikat toetab isiklik mentor meie kogenud ekspertide hulgast.

Tasustamine. Suveülikooli (esimesed kaks nädalat) tasuks on unustamatu kogemus ja teadmistepagas. Iseseisva ülesande eduka lahendamise järel pakume võimalust jääda tasustatud praktikale suve lõpuni.

Oled hea kandidaat Net Groupi Suveülikooli kui:
1. oled huvitatud rahvusvahelise haardega äri- ja tarkvaraarendusettevõttes töötamisest;
2. soovid saada praktilisi teadmisi ja kogemusi ning oma oskusi päris projektides proovile panna;
3. tahad töötada üheskoos oma ala tipptegijatega rõõmsameelses IT kollektiivis (sh suvepäevad, koogireeded ja palju muud)

Infost jäi väheks? Loe lisa meie blogist:

1. Mida Suveülikool endast täpsemalt kujutab?

2. Heleriini Suveülikooli kogemuslugu