Mait ja pliiats

Me oleme kõige teravam


Microsofti® pliiats Eestis

Kui Microsoft® hoiab Sinu äri käimas, siis meie hoiame Sinu Microsofti® käimas. Kes veel saaks Eestis olla parim tehnoloogiapartner maailma suurimale tarkvaratootja lahenduste kasutajale?

Mait Poska
Net Group, .NET tarkvaraarhitekt

Juhtivad tehnoloogiaeksperdid

Kasutame arenduses uusi tehnoloogiaid, mistõttu eelistatakse meie tehtud lahendusi sageli teistele. Oleme jätkuvalt eksperdid ka vanema tehnoloogia erinevates etappides, pakkudes klientidele tuge ja edasiarendusi.

Meie arendusportfell sisaldab kõiki olulisi Microsofti® tehnoloogiaid: veebirakenduste puhul kastame nii ASP.NET WebForms kui ka MVC raamistikke, desktop klient-server rakenduste loomiseks kasutame nii WinForms kui ka WPF raamistikke. Mobiilirakenduste jaoks on meie portfellis Microsoft Xamarin, millega loome sobivaid äppe nii Android, iOS kui ka Windows Phone platvormile. Esinevate süsteemide liidestamisel oleme Eesti parimad. Kasutame selleks kas klassikalisi veebiteenuseid või kiireid ja töökindlaid WCF teenuseid. Keerukate liidestuste jaoks kasutame Microsoft BizTalki platvormi. Meie lahendused kasutavad andmebaasimootorina MS SQL serverit ning oleme eksperdid Integration-, Analysis- ja Reporting Services vahendites.

Oleme kogenud intra- ja ekstranettide loomises SharePointi® platvormil nii Office 365-s kui ka On-Premises serveris. SharePointi® platvormi saab kasutada ettevõttesisese töökorralduse juhtimiseks, koostöö juhtimiseks ning ka platvormivälistes veebikanalites. Me oskame kliendile öelda, kas ning millal on mõistlik liikuda pilve ning kuidas seda edukalt teha.