Ingliskeelne blogi

EST: Net Groupi Suveülikool – mis, miks ja kellele?

Iga aasta kutsume noori andekaid kandideerima Net Groupi Suveülikooli. Net Groupi Suveülikool on toimunud juba seitse korda ning on meie ridadesse toonud kümneid uusi töötajaid. Mida Suveülikool endast kujutab? Vastuse leiad siit postitusest!

 

Mis on Net Groupi Suveülikool?

Net Groupi Suveülikool on tudengitele suunatud suvine praktikaprogramm. Suveülikool on tõestanud end edukana juba algusest peale ning võimaldab meil pakkuda noortele sisemist pilguheitu IT-maailma.

Suveülikool algab teoorianädalaga, mille raames jagavad Net Groupi spetsialistid noortega enda kogemusi ja teadmisi. Teoorianädala lõppedes antakse osalejatele sooritamiseks ülesanne. Ülesande lahenduse nutikuse ja esitlusoskuse alusel valitakse välja need õpilased, kes saavad jätkata tasustatud praktikat suve lõpuni.

Suveülikooli praktikandid saavad end jätkuva praktikaperioodi jooksul proovile panna reaalsetes projektides ning panustada partnerettevõtete äride arendamisesse. See võimaldab sukelduda kiirelt ühe IT-ettevõtte igapäevatöösse ning panna end erialaselt proovile.

 

 

Miks valida just Net Groupi Suveülikool?

Vastus on lihtne – miks mitte? Sul on palju võita ja mitte midagi kaotada! Kandideerides Net Groupi Suveülikooli, saad õppida oma ala parimatelt ja osaleda reaalsetes projektides.

Meie Suveülikoolis ei pea sa muretsema praktika läbimise pärast üksinda, vaid saad oma mõtteid ja kogemusi jagada terve rühma noortega, kes samamoodi Suveülikoolis osalevad. Nii saate üksteiselt õppida ja teineteisele toeks olla.

Pärast teoorianädalat jagatakse praktikandid Net Groupi töötajatest koosnevatesse tiimidesse, mis võimaldab neil kiirelt ettevõttesse sisse elada. Igal praktikandil on oma mentor, kes on alati toeks ning suunab keerukatele ülesannetele lahenduste leidmisel.

Praktikandi julgus küsida küsimusi ja osaleda aktiivselt aruteludel, on kindlasti olulised märksõnad, et kogu praktikaperiood oleks võimalikult efektiivne.

Lisaks sellele on meil Net Groupis mitmeid ühisüritusi – alustades iganädalastest koogireedetest, kord kuus toimuvatest pannkoogihommikutest ning lõpetades suuremate ühisüritustega, nagu näiteks suvepäevad. Ühisüritused loovad lugematul arvul võimalusi kiiremaks sisse elamiseks Net Groupi ja enese mugavalt tundmiseks.

 

 

Pärast Suveülikooli

Net Groupi Suveülikooli eesmärk on avastada noori andekaid tulevikutalente, kellega jätkata vastastikusel sobivusel kauakestvat töösuhet. Aastate jooksul Suveülikoolis osalenutest töötab täna Net Groupis pisut üle 40 andeka nooreAustame praktikantide aega, pakkudes neile võimalust sooritada praktika kohas, kus on väljavaated karjääri alustamiseks või edendamiseks.

Investeerime praktikantidesse pikalt enne kui neist saavad täistööajaga töötajad. Toetame osalejaid Suveülikooli eduka läbimise järgselt täielikult õpingute jätkamisel, pakkudes just neile sobivat töökoormust.

 

Kuidas edasi?

Kui tunned, et oled valmis vastu võtma väljakutse veeta suvi õppides inspireerivate oma ala spetsialistide käe all, kandideeri julgelt meie Suveülikooli! 2019. aasta Suveülikooli kandideerimine algab 2019. aasta märtsis, hoia meie tegemistel silm peal!

 

Lubame, et saad Net Groupist väärtusliku kogemuse ja võimaluse olla osa meie motiveerivast kollektiivist!

Näeme Suveülikoolis!
Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.