joinus_01

“TULE JA NÄITA,


ET OSKAD!”

Hoolitseme oma kõige kallima vara ehk töötajate eest hästi, pakkudes lõõgastumisvõimalusi nii tööajasiseselt kui -väliselt. Aasta jooksul toimub Net Groupis kümneid ühisüritusi ning meil ei ole kunagi igav.

Jagame samu väärtushinnanguid ning pühendume ühise meeskonnana eesmärkide saavutamisele. Oleme analüütilised, isiklikud ja põhjalikud ning ei rahuldu keskpärasusega. Vaid nii saab saavutada parimaid tulemusi.

Evelin Mardim
Net Group, personalijuht

VABAD POSITSIOONID

JAVA TARKVARA ARENDAJA

Otsime Net Groupi ridadesse JAVA TARKVARA ARENDAJAT, kelle peamisteks tööülesanneteks on osalemine energeetika, e-kaubanduse ja haridusvaldkonna tarkvara arendusprojektide planeerimises ja teostuses. 

TÖÖS ON VAJALIK:

 • veebipõhiste süsteemide arendamise kogemus;
 • kogemus relatsiooniliste andmebaasidega;
 • oskus ja kogemus lahendusi teostada nii veebi front-end (Angular), kui ka back-end poolel (Spring MVC, Jersey);
 • kogemus Solr otsingumootoriga.

KANDIDEERI KINDLASTI, kui Sul on töökogemust Java arendajana vähemalt kolm aastat ning IT-alane kõrgharidus on omandatud. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada projekte ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast annab mõtetele kõrgust juurde.

KUIDAS KANDIDEERIDA:

 • CV palume saata läbi meie veebi märksõnaga „Java tarkvara arendaja“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust.
 • lisainfo tel. 6790 335, personalijuht Evelin Mardim, evelin.mardim@netgroup.ee
 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

TIIMIJUHT

Otsime Net Groupi meeskonda tiimijuhti kellele pakume panustamisvõimalusi Baltikumi ülestes tootmise, e-kaubanduse või finantsvaldkonna projektides. Tegemist on uutel platvormidel toimuva agiilse arendusega, kus ootame aktiivset pealehakkamist nii tehniliste lahenduste pakkumisel kui ka äriliselt uuenduslike lahenduste leidmisel. Meie loodavad tarkvaralahendused on kui rätsepaülikonnad, mille tegemisel lähtutakse kliendi vajadusest ja võimalustest. Tihedas koostöös kliendiga ja projektimeeskonna oskusliku juhtimise läbi on parima lahenduse valmimine tiimijuhi kätes. 

TÖÖS ON VAJALIKUD:

 • inimeste juhtimise ja arendamise ning meeskonnavaimu hoidmise oskus ja kogemus;
 • väga head teadmised ja arusaamine tarkvaraarendusest;
 • suurepärased suhtlemisoskused ja tulemuslik läbirääkimisoskus;
 • arusaam äri ja organisatsiooni toimimisest ning võime nõustada kliente keerukate äriprotsesside lahendustes.

Kasuks tuleb varasem töökogemus e-äri valdkonnas ning IT-analüüsi tegemise kogemus.

KANDIDEERI KINDLASTI, kui oled tarkvaraprojektide juhtimisega tegelenud vähemalt kolm aastat ja omad IT-alast kõrgharidust. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning oskad olla toetav ja inspireeriv juht oma tiimile. Hindad kõrgelt head kliendisuhet ja oskad seda luua ning hoida. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt, kõnes ja kirjas.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada tiimi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Vaatega kontor ja mugav töökeskkond annavad mõtetele kõrgust juurde.

Muu info:

 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris.
 • CV palume saata 26. novembriks läbi CV Online keskkonna või Net Group-i veebi, märksõnaga „tiimijuht“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust, hiljemalt 5. detsembriks.
 • lisainfo tel. 6 790 335, personalijuht Evelin Mardim, evelin.mardim@netgroup.ee
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

Siin on sinu


tulevane kontor

19
24
28
10
15