joinus_01

“TULE JA NÄITA,


ET OSKAD!”

Hoolitseme oma kõige kallima vara ehk töötajate eest hästi, pakkudes lõõgastumisvõimalusi nii tööajasiseselt kui -väliselt. Aasta jooksul toimub Net Groupis kümneid ühisüritusi ning meil ei ole kunagi igav.

Jagame samu väärtushinnanguid ning pühendume ühise meeskonnana eesmärkide saavutamisele. Oleme analüütilised, isiklikud ja põhjalikud ning ei rahuldu keskpärasusega. Vaid nii saab saavutada parimaid tulemusi.

Evelin Mardim
Net Group, personalijuht

VABAD POSITSIOONID

JAVA TARKVARA ARENDAJA

Otsime Net Groupi ridadesse JAVA TARKVARA ARENDAJAT

Meil saad võimaluse arendada oma teadmisi ja omandada arenduskogemust erinevates ärivaldkondades, peamised neist energeetika, telekom, haridus ning finants ja kindlustus. Ootame arendajalt aktiivset panustamist tarkvaralahenduste planeerimises ja teostuses ning vajadusel ka valmisolekut kliendisuhtluseks.   

TÖÖS ON VAJALIK:

 • veebipõhiste süsteemide arendamise kogemus;
 • kogemus relatsiooniliste andmebaasidega;
 • oskus ja kogemus lahendusi teostada nii veebi front-end (JS, HTML, AngularJS või React), kui ka back-end poolel (Java, Spring Boot);

KANDIDEERI KINDLASTI, kui Sul on hiljutist töökogemust Java arendajana vähemalt kaks aastat ning IT-alane kõrgharidus on omandatud või lõpetamisel. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning oled toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada projekte ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Vaatega kontor annab mõtetele kõrgust juurde.

Muu info:

 • CV palume saata läbi meie veebi märksõnaga „Java arendaja”. Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust.
 • lisainfo tel. 6790 355, personalijuht Evelin Mardim, evelin.mardim@netgroup.ee.
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

FRONT-END ARENDAJA

Otsime Net Groupi disainitiimi front-end arendajat, kes tahab teha kasulikke kasutajaliideseid, kellel on silma visuaali peale aga tee allahindlusi ka koodi ilus.  

TÖÖS ON VAJALIKUD:

 • responsive veebilehtede tegemise oskus;
 • RESTful API-de kasutamise oskus;
 • oskused ja kogemused frondi tehnoloogiates (JavaScript, Angular, Gulp, SCSS, Less jms).

Kasuks tuleb erinevate brauserite eripärade tundmine, Photoshop-i, Sketch-i ja/või Adobe XD kasutamise kogemus, Git-i kasutamise ning testide kirjutamise oskus.

KANDIDEERI KINDLASTI, kui oled front-end arendusega tegelenud vähemalt kaks aastat, omad IT-alast kõrgharidust või oled õpingutega lõpusirgel. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning tahad olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt, kõnes ja kirjas. Github-i link või viide portfooliole on kandideerimisel väga teretulnud.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada meie tiimi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Vaatega kontor ja mugav töökeskkond annavad mõtetele kõrgust juurde.

KUIDAS KANDIDEERIDA:

 • CV palume saata läbi meie veebi märksõnaga „Front-end arendaja“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust.
 • lisainfo tel. 6790 335, personalijuht Evelin Mardim, evelin.mardim@netgroup.ee
 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

SUVEÜLIKOOL 2018

Net Groupi suveülikoolis saab intensiivset erialast õpet ning see on hea võimalus alustada oma karjääri või sooritada nii lühi- kui ka pikaajalist praktikat. Suveülikooli esimesel nädalal läbitakse meie professionaalide käe all teoreetiline ja praktiline õpe, millele järgneb nädal iseseisvat tööd. Pärast seda on edukatel Suveülikooli õppuritel võimalik jääda ka pikemale tasustatud praktikale või isegi tööle.

Täpsema info 2018. aasta Suveülikooli kohta leiad SIIT.

Ürituse Facebooki lehe leiad SIIT.

Siin on sinu


tulevane kontor

19
24
28
10
15