Ingliskeelne blogi

EST: Suveülikooli kogemuslood – Helen

Hea tudeng, tule kandideeri meie Suveülikooli!

EI tea, mida Net Groupi Suveülikoolist oodata? Loe meie eelmiste aastate osalejate kogemuslugusid! Esimesena räägib oma kogemusest tudeng Helen kes nüüd töötab Net Groupis analüütikuna.

Tere, olen Helen. Olen lõpetamas magistriõpet Tallinna Tehnikaülikoolis äriinfotehnoloogia erialal. Töötan hetkel Net Groupis analüütikuna ning osalesin eelmine aasta NG Suveülikoolis. Kui töö ja kooli kõrvalt aega on, siis meeldib mulle teha trenni, käia reisimas ja pidada oma reisiblogi ning kui veel aega üle jääb, siis meeldib väga teha ka remonti – sisekujundus pakub mulle viimasel ajal väga palju huvi.

• Kust tuli mõte tulla Net Groupi Suveülikooli?

Suveülikooli kohta kuulsin oma kursusekaaslaselt ja see tundus olevat väga hea võimalus tundma õppida Net Groupi inimesi, töökeskkonda ja töökultuuri. Kõiki neid tegureid, mis on tegelikult “lähen igal hommikul heameelega tööle” aluseks.

• Mida uut õppisid?

Meeldis selline intensiivne õppimine. Iga päev olid erinevad teemad ja minu jaoks täiesti uus oli .Net-is arendamine. Ülikoolis olid ained väga Javale orienteeritud.

• Kas meenub mõni eredam või naljakam seik Suveülikoolist?

Kogu terve Suveülikooli nädal oli väga lahe, aga kõige rohkem jäi meelde Suveülikooli “lõpuaktus”, kus kõik said tunnistuse ja meeneid Net Groupi poolt, publikuks olid Net Groupi töötajad ja pärast “lõpuaktust” jätkus tähistamine kontoris.

• Kas soovitaksid osalemist ka teistele tudengitele?

Meeldis väga, et suveülikooli programmi ei suhtuta kui lihtsalt “ah mingi tudengite praktikaprogramm”, vaid oli tunda, et kogu Net Group võtab seda programmi tõsiselt, kõigi osalejatega tegeletakse ja osalemist väärtustatakse. Meeldis ka see, et sain palju uusi tuttavaid ja sõpru – nii Suveülikoolis teised osalejad kui ka NG töötajad. Kas soovitaksin ka teistele? Absoluutselt!

Share

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga