joinus_01

“TULE JA NÄITA,


ET OSKAD!”

Hoolitseme oma kõige kallima vara ehk töötajate eest hästi, pakkudes lõõgastumisvõimalusi nii tööajasiseselt kui -väliselt. Aasta jooksul toimub Net Groupis kümneid ühisüritusi ning meil ei ole kunagi igav.

Jagame samu väärtushinnanguid ning pühendume ühise meeskonnana eesmärkide saavutamisele. Oleme analüütilised, isiklikud ja põhjalikud ning ei rahuldu keskpärasusega. Vaid nii saab saavutada parimaid tulemusi.

Evelin Luik
Net Group, personalijuht

VABAD POSITSIOONID

TARKVARA TESTIJA

Otsime Net Groupi meeskonda hea suhtlusoskusega ja algatusvõimelist testijat! Sinu tööülesandeks on korraldada ja teostada loodud tarkvara testimist ning tagada kvaliteet läbi kogu arendusprotsessi. Hästi läbimõeldud ja toimivaid testimise protseduure on võimalus juurutada ka teistes projektides ning seeläbi osaleda testimisvaldkonna edasiarendamises laiemalt. 

TÖÖS ON VAJALIKUD:

 • põhjalik kogemus ja laialdased teadmised tarkvara testimisel ning väga hea infosüsteemide ülesehituse ja talitluspõhimõtete tundmine;
 • kõrgel tasemel teadmised ja praktiline kogemus automaattestide kirjutamises;
 • võime panna ennast erinevate sidusrühmade positsiooni ja mõelda vastavalt vajadustele.

KANDIDEERI KINDLASTI, kui oled tarkvara testimisega tegelenud vähemalt kolm aastat, omad IT-alast kõrgharidust või oled õpingutega lõpusirgel. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning tahad olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt, kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb programmeerimise oskus.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada tiimi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast ja mugav töökeskkond annavad mõtetele kõrgust juurde.

KUIDAS KANDIDEERIDA:

 • CV palume saata meilitsi või läbi Net Group-i veebi, märksõnaga „tarkvara testija“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust.
 • lisainfo tel. 6 790 335, personalijuht Evelin Luik, evelin.luik@netgroup.ee.
 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris.
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

FRONT-END ARENDAJA

Otsime Net Groupi disainitiimi front-end arendajat, kes tahab teha kasulikke kasutajaliideseid, kellel on silma visuaali peale aga ei tee allahindlusi ka koodi ilus.  

TÖÖS ON VAJALIKUD:

 • responsive veebilehtede tegemise oskus;
 • RESTful API-de kasutamise oskus;
 • oskused ja kogemused frondi tehnoloogiates (JavaScript, Angular, Gulp, SCSS, Less jms).

Kasuks tuleb erinevate brauserite eripärade tundmine, Photoshop-i, Sketch-i ja/või Adobe XD kasutamise kogemus, Git-i kasutamise ning testide kirjutamise oskus.

KANDIDEERI KINDLASTI, kui oled front-end arendusega tegelenud vähemalt kaks aastat, omad IT-alast kõrgharidust või oled õpingutega lõpusirgel. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning tahad olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt, kõnes ja kirjas. Github-i link või viide portfooliole on kandideerimisel väga teretulnud.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada meie tiimi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast ja mugav töökeskkond annavad mõtetele kõrgust juurde.

KUIDAS KANDIDEERIDA:

 • saada oma CV läbi Net Group-i veebi märksõnaga „front-end arendaja“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust.
 • lisainfo tel. 6790 335, personalijuht Evelin Luik, evelin.luik@netgroup.ee
 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

TARKVARALAHENDUSTE PROJEKTIJUHT

Otsime Net Groupi meeskonda tarkvaralahenduste projektijuhti e-äri valdkonnas. Tegemist on uutel platvormidel toimuva agiilse arendusega, kus ootame aktiivset pealehakkamist nii tehniliste lahenduste pakkumisel kui ka äriliselt uuenduslike lahenduste leidmisel. Meie loodavad tarkvaralahendused on kui rätsepaülikonnad, mille tegemisel lähtutakse kliendi vajadusest ja võimalustest. Tihedas koostöös kliendiga ja projektimeeskonna oskusliku juhtimise läbi on sobiva lahenduse valmimine projektijuhi kätes. 

TÖÖS ON VAJALIKUD:

 • väga head teadmised ja arusaamine tarkvaraarendusprotsessist;
 • agiilsete arendusmetoodikate tundmine (SCRUM);
 • suurepärased suhtlemisoskused ja tulemuslik läbirääkimisoskus;
 • arusaam äri ja organisatsiooni toimimisest ning võime nõustada kliente keerukate äriprotsesside lahendustes;
 • tiimiliikmete juhtimise ja arendamise oskus ning meeskonnavaimu hoidmine.

Kasuks tuleb varasem töökogemus e-äri valdkonnas, IT-analüüsi tegemise kogemus ning kogemus Atlassian toodete kasutamisel (Jira, Confluence).

KANDIDEERI KINDLASTI, kui oled tarkvaraprojektide juhtimisega tegelenud vähemalt kolm aastat ja omad IT-alast kõrgharidust. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning oskad olla toetav ja inspireeriv juht oma tiimile. Hindad kõrgelt head kliendisuhet ja oskad seda luua ning hoida. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt, kõnes ja kirjas.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada tiimi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast ja mugav töökeskkond annavad mõtetele kõrgust juurde

KUIDAS KANDIDEERIDA:

 • CV palume saata 5. juuniks  läbi CV Online keskkonna või meie veebi, märksõnaga „tarkvaralahenduste projektijuht“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust, hiljemalt 9. juuniks.
 • lisainfo tel. 6790 335, personalijuht Evelin Luik, evelin.luik@netgroup.ee
 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

SUVEÜLIKOOL 2017

Net Groupi suveülikoolis saab intensiivset erialast õpet ning see on hea võimalus alustada oma karjääri või sooritada nii lühi- kui ka pikaajalist praktikat. Suveülikooli esimesel nädalal läbitakse meie professionaalide käe all teoreetiline ja praktiline õpe, millele järgneb nädal iseseisvat tööd. Pärast seda on edukatel Suveülikooli õppuritel võimalik jääda ka pikemale tasustatud praktikale või isegi tööle.

NB! Suveülikooli kandideerimine on selleks aastaks läbi! Järgmise aastani.

 

Ürituse Facebooki lehe leiad SIIT.

Täpsema info 2017 Suveülikooli kohta leiad SIIT

 

Siin on sinu


tulevane kontor

19
24
28
10
15