joinus_01

“TULE JA NÄITA,


ET OSKAD!”

Hoolitseme oma kõige kallima vara ehk töötajate eest hästi, pakkudes lõõgastumisvõimalusi nii tööajasiseselt kui -väliselt. Aasta jooksul toimub Net Groupis kümneid ühisüritusi ning meil ei ole kunagi igav.

Jagame samu väärtushinnanguid ning pühendume ühise meeskonnana eesmärkide saavutamisele. Oleme analüütilised, isiklikud ja põhjalikud ning ei rahuldu keskpärasusega. Vaid nii saab saavutada parimaid tulemusi.

Evelin Mardim
Net Group, personalijuht

VABAD POSITSIOONID

TARKVARA TESTIJA

Otsime Net Groupi meeskonda hea suhtlusoskusega ja algatusvõimelist testijat! Sinu tööülesandeks on korraldada ja teostada loodud tarkvara testimist ning tagada kvaliteet läbi kogu arendusprotsessi. Hästi läbimõeldud ja toimivaid testimise protseduure on võimalus juurutada ka teistes projektides ning seeläbi osaleda testimisvaldkonna edasiarendamises laiemalt. 

TÖÖS ON VAJALIKUD:

 • põhjalik kogemus ja laialdased teadmised tarkvara testimisel ning väga hea infosüsteemide ülesehituse ja talitluspõhimõtete tundmine;
 • kõrgel tasemel teadmised ja praktiline kogemus automaattestide kirjutamises;
 • võime panna ennast erinevate sidusrühmade positsiooni ja mõelda vastavalt vajadustele.

KANDIDEERI KINDLASTI, kui oled tarkvara testimisega tegelenud vähemalt kolm aastat, omad IT-alast kõrgharidust või oled õpingutega lõpusirgel. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning tahad olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt, kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb programmeerimise oskus.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada tiimi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast ja mugav töökeskkond annavad mõtetele kõrgust juurde.

KUIDAS KANDIDEERIDA:

 • CV palume saata meilitsi või läbi Net Group-i veebi, märksõnaga „tarkvara testija“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust.
 • lisainfo tel. 6 790 335, personalijuht Evelin Mardim, evelin.mardim@netgroup.ee
 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris.
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

JAVA TARKVARA ARENDAJA

Otsime Net Groupi ridadesse JAVA TARKVARA ARENDAJAT, kelle peamisteks tööülesanneteks on osalemine energeetika, e-kaubanduse ja haridusvaldkonna tarkvara arendusprojektide planeerimises ja teostuses. 

TÖÖS ON VAJALIK:

 • veebipõhiste süsteemide arendamise kogemus;
 • kogemus relatsiooniliste andmebaasidega;
 • oskus ja kogemus lahendusi teostada nii veebi front-end (Angular), kui ka back-end poolel (Spring MVC, Jersey);
 • kogemus Solr otsingumootoriga.

KANDIDEERI KINDLASTI, kui Sul on töökogemust Java arendajana vähemalt kolm aastat ning IT-alane kõrgharidus on omandatud. Suudad järjekindla töö ja hea suhtlemise tulemusena oma eesmärgid saavutada ning olla toetav tiimiliige. Sul on kogemusi ja valmisolek kliendisuhtluseks. Valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt.

OOTAME SINUGA KOHTUMIST, et saaksime lähemalt tutvustada projekte ja töökeskkonda. Võid kindel olla, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd motiveeriva töötasu ja tervisliku eluviisi toetamisega. Lummav vaade kontoriaknast annab mõtetele kõrgust juurde.

KUIDAS KANDIDEERIDA:

 • CV palume saata läbi meie veebi märksõnaga „Java tarkvara arendaja“ . Täname kõiki kandideerijaid, edasipääsenutega võtame jooksvalt ühendust.
 • lisainfo tel. 6790 335, personalijuht Evelin Mardim, evelin.mardim@netgroup.ee
 • töökoht asub Tallinnas, Lelle 22 (12-13 korrus), Net Group-i kontoris
+ KANDIDEERI TÖÖLE
+ MORE INFO

Siin on sinu


tulevane kontor

19
24
28
10
15