NetGroup

Me ei tee seda, mida Sa tellid

Me tahame saada aru Sinu äri probleemidest ja teha lahendusi, mida Sul tegelikult vaja on. Vahel võib see olla midagi muud, kui algse probleemi lahendus.

Priit Kongo
Net Group tegevjuht

Otsime oma meeskonda

 
Net Group kasvab! Otsime oma lahedasse meeskonda tarkvaraarenduse spetsialiste. Pakume Sulle parimat töökeskkonda, eneseteostuse võimalust ja head töötasu.
 
 
Vaata lähemalt ja kandideeri: Liitu meiega
 
Rohkem
 

Uudised

15/03 2016

Net Group toetab: Iris Janvier esitleb uut kollektsiooni erakordse moe performance’iga

Reedel, 18. märtsil tutvustab Eesti moemaja IRIS JANVIER uut moeliini, mis hakkab kandma kaubamärki IRIS JANVIER business. Uut kollektsiooni näidatakse läbi kunstilise moe performance’i Saku Suurhallis Kuldmuna gala avalöögina. Etenduse toetajaks on Net Group.

08/12 2015

Net Group viis jõulude puhul 45 vähekindlustatud last etendusele Koerhaldjas Mia

2-3. detsembril etendus Nordea Kontserdimajas heategevuslik jõulumuusikal „Koerhaldjas Mia“. Etendus oli eriline, sest loodud tehniliste võimaluste tõttu said seda jälgida ka kuulmis- ja nägemispuudega inimesed.

17/11 2015

Net Group arendab Mandatum Life Insurance Baltic SE e-teenused

Käesoleva aasta kevadel valiti Eesti juhtiv tarkvaraarendusfirma Net Group OÜ Mandatum Life Insurance Baltic SE e-teenuste platvormi arenduspartneriks.

 

Novembris anti üle uus varahalduse kliendiveeb, mis annab Mandatum Life´i klientidele võimaluse saada ülevaade fondide tootlustest ja tingimustest, võimaldab esitada korraldusi varahalduritele ja teeb senisest lihtsamaks lepingute ja kontaktide halduse.